Konference se konala ve čtvrtek 5. 10. 2017 na rektorátu Vysokého učení technického v Brně (Novobarokní aula – Antonínská 1)

 

ÚČAST NA AKCI:
Konference je určena především pracovníkům středisek a organizací zabývajících se environmentální výchovou nebo poradenstvím, pracovníkům státní správy a samosprávy, pedagogům a odborné veřejnosti. Zkrátka všem, kdo se podílejí na tvorbě a naplňování Státního programu EVVO a EP.
Účast na akci je ZDARMA .
POZOR – dopolední část programu je přístupná pouze pro registrované účastníky. Kapacita sálu je omezena na cca 130 míst. Odpolední část (od 13:00) je přístupna také neregistrovaným účastníkům z řad široké veřejnosti.
Registrace na akci probíhá od 26. srpna 2017 do okamžiku naplnění kapacity akce pomocí registračního formuláře.

DOPRAVA:
Místo konání akce se nachází nedaleko historického centra města Brna – při příjezdu motorovými vozidly počítejte s hustým provozem a nedostatkem parkovacích míst (několik míst budeme mít k dispozici přímo před rektorátem, ale ta budou zřejmě rychle obsazena). Doporučujeme všem účastníkům konference, aby k dopravě využili prostředky hromadné dopravy.
Musíte-li přesto přijet automobilem, doporučujeme využít k odstavení vozidla parkoviště v městských částech dále od centra a do centra města se dopravit městskou hromadnou dopravou.

STRAVA:
Pro registrované účastníky konference bude zajištěno stravování a nabídka telkých i studených nápojů v místě konání akce – lehké občerstvení během přestávek a lehký oběd formou rautu.

MÍSTO KONÁNÍ:
Zajímavý prostor pro naši konferenci poskytne nově zrekonstruovaná Novobarokní aula na rektorátu Vysokého učení technického v Brně.
Rektorát VUT najdete na adrese: Antonínská 1, Brno

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:
Potřebujete-li zajistit ubytování před akcí nebo po ní, můžete využít například:

  • ekostředisko Kaprálův mlýn – k dispozici 21 lůžek v pokojích s vlastními koupelnami
  • pracoviště Lipky Kamenná – možnost spaní ve vlastním spacáku v sále na pohodlné matraci